Oferta archiwalna

Lider Zespołu Produkcyjnego

3 800,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

umowa o pracę

lider Wołomin, pracownik fizyczny Wołomin

  • kierowanie zespołem, nadzorowanie terminowości oraz poprawności pracy w celu zapewnienie realizacji celów produkcyjnych,
  • zarządzanie czasem pracy podległych pracowników produkcyjnych (wyznaczanie urlopów, zlecanie godzin nadliczbowych),
  • zapewnienie dyscypliny pracowników i standardów 5S na stanowiskach pracy,
  • koordynowanie procesem wdrożenia nowego pracownika, nadzór nad realizacją szkolenia stanowiskowego,
  • motywowanie
    i rozwój kompetencji pracowników (tworzenie planów szkoleń,
    aktualizacja matryc umiejętności technicznych pracowników, organizacja
    egzaminów weryfikujących kompetencje stanowiskowe),
  • monitorowanie i raportowanie realizacji wykonania planu produkcyjnego,
  • współpraca
    z technologami, planistami, pracownikami jakości, liderami z innych
    obszarów w obrębie struktury Value Stream w zakresie realizacji procesu
    produkcji.

Wymagania

min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku lidera zespołu lub brygadzisty w firmie produkcyjnej,
wykształcenie wyższe techniczne,
wiedza z zakresu zarządzania produkcją (wskaźniki produkcyjne, narzędzia do rozwiązywania problemów),
umiejętności zarządzania i motywowania zespołu,
silne nastawienie na zadania, determinacja w realizacji celów,
poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo pracowników,
umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach trudnych oraz pod presją czasu,
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
zaangażowanie i chęć podejmowania wyzwań.

Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie i premię roczną,
bezpłatną prywatną opiekę medyczną (Luxmed) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny,
dofinansowanie do karty Multisport,
ubezpieczenie na życie,
dodatkowy indywidualny program emerytalny.

Klauzule informacyjne

Ważne do: 2020.01.15, wyświetleń: 610

nr ogłoszenia: 399